Rumunia
13.07.98, 25 lat
13.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
16.12.97, 26 lat
16.12.97, 26 lat
Ioana Toanchina vs. Sabrina Barkdull - Wzajemne mecze
23.05.16 | 1. runda klasyf. | Ioana Toanchina | Sabrina Barkdull | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
16.05.16 | Klasyf. | Ioana Toanchina | Sabrina Barkdull | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Ioana Toanchina form & Sabrina Barkdull form
Ioana Toanchina - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 7-5, 6-74, 2-10 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ilieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Mijatovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Cazacu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sabrina Barkdull - ostatnie mecze
Galati - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
16.05.16 Klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Jasmina Moskovljevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Maria - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Amanda Zapata | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Josefina Surraco | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Natalie Shamma | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.12.15 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Natalie Kallmunzerova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucaramanga - ceglana | ||||
19.10.15 Klasyf. | vs. Laura Sofia Rico Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |