MECZ
30.10.17 | 2. runda klasyf. | Ioana Loredana Rosca | Luisa Stefani | 6-3, 0-6, 6-1 | Sant Cugat | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ioana Loredana Rosca vs. Luisa Stefani - Wzajemne mecze
30.10.17 | 2. runda klasyf. | Ioana Loredana Rosca | Luisa Stefani | 6-3, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | Sant Cugat | ceglana |
Ioana Loredana Rosca form & Luisa Stefani form
Ioana Loredana Rosca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.22 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Luisa Stefani - ostatnie mecze
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-63, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Rancho - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Funchal - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-64, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.07.20 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.20 1. runda | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-71, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Katharine Fahey | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Bridget Stammel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Constanza Millas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-66, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Jada Hart | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-74, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
W100 Manchester - trawiasta | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Christina Mchale | 7-5, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |