Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
01.10.00, 23 lat
01.10.00, 23 lat
Ioana Gaspar vs. Milica Vujovic - Wzajemne mecze
07.08.17 | Klasyf. | Ioana Gaspar | Milica Vujovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Arad | ceglana |
Ioana Gaspar form & Milica Vujovic form
Ioana Gaspar - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.21 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Milica Vujovic - ostatnie mecze
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Zotova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Varesanovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lorena Gavric | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Reka Zadori | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 0-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Tea Faber | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Ksenia Domnina | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Ema Vasic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Khudoley | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |