MECZ
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Ioana Gaspar | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | Mamaia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
06.01.99, 25 lat
06.01.99, 25 lat
Ioana Gaspar vs. Ioana Alexandra Negoitescu - Wzajemne mecze
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Ioana Gaspar | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Mamaia | ceglana |
Ioana Gaspar form & Ioana Alexandra Negoitescu form
Ioana Gaspar - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.21 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ioana Alexandra Negoitescu - ostatnie mecze
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gubertini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Amerio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Verzin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Cocan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Polina Gubina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Micu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |