INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Catini vs. Ioana Gaspar - Wzajemne mecze
31.10.16 | 2. runda klasyf. | Ioana Gaspar | Chiara Catini | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Heraklion | twarda |
Chiara Catini form & Ioana Gaspar form
Chiara Catini - ostatnie mecze
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oriana Gniewkowska | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Pigato | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 0-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Nadine Keller | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Elina Zakharova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Nastja Kolar | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Terziyska | 7-66, 1-1, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Ioana Gaspar - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.21 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |