Ukraina
16.07.02, 21 lat
16.07.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
06.01.99, 25 lat
06.01.99, 25 lat
Polina Gubina vs. Ioana Alexandra Negoitescu - Wzajemne mecze
09.10.18 | Klasyf. | Ioana Alexandra Negoitescu | Polina Gubina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Polina Gubina form & Ioana Alexandra Negoitescu form
Polina Gubina - ostatnie mecze
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | - | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.21 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.21 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Ioana Alexandra Negoitescu - ostatnie mecze
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gubertini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Amerio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Verzin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Cocan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Polina Gubina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Micu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |