INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linnea Malmqvist vs. Ingrid Neel - Wzajemne mecze
29.09.18 | 2. runda klasyf. | Ingrid Neel | Linnea Malmqvist | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Linnea Malmqvist form & Ingrid Neel form
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |
Ingrid Neel - ostatnie mecze
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katie Boulter | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Talia Neilson Gatenby | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
13.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Sanaz Marand | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Carly Briggs | 6-2, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Hanna Chang | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Emma | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Manchester - trawiasta | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Maria Sanchez | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |