MECZ
15.10.20 | 2. runda | Ingrid Martins | Eva Vedder | 7-64, 6-4 | W15 Funchal | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ingrid Martins | Eva Vedder | |
1. podanie % | 36/65 (55%) | 34/68 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/36 (61%) | 23/34 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 13/34 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/68 (47%) | 27/65 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/133 (53%) | 63/133 (47%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 1 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ingrid Martins | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ingrid Martins | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ingrid Martins | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ingrid Martins | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ingrid Martins | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ingrid Martins | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ingrid Martins | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Ingrid Martins | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ingrid Martins | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ingrid Martins | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ingrid Martins | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ingrid Martins | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ingrid Martins | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ingrid Martins vs. Eva Vedder - Wzajemne mecze
14.01.22 | Ćwierćfinał | Eva Vedder | Ingrid Martins | 7-65, Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | W25 Blumenau | ceglana |
15.10.20 | 2. runda | Ingrid Martins | Eva Vedder | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Funchal | twarda |
Ingrid Martins form & Eva Vedder form
Ingrid Martins - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.22 Klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 6-76, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.22 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.22 2. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lauren Bishop | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brina Sulin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Anna Kubareva | 0-4, - Ingrid Martins - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 0-5, - Ingrid Martins - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
20.01.22 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
14.01.22 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-75, - Ingrid Martins - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda | vs. Juliana Munhoz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Julia Klimovicz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Eva Vedder - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
12.11.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu |