MECZ
08.08.17 | 1. runda | Ines Murta | Emily Arbuthnott | 6-4, 7-5 | Las Palmas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ines Murta | Emily Arbuthnott | |
1. podanie % | 34/67 (51%) | 39/65 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/33 (39%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/65 (48%) | 28/67 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/132 (53%) | 62/132 (47%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ines Murta vs. Emily Arbuthnott - Wzajemne mecze
08.08.17 | 1. runda | Ines Murta | Emily Arbuthnott | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Las Palmas | ceglana |
Ines Murta form & Emily Arbuthnott form
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |
Emily Arbuthnott - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |