USA
06.06.95, 28 lat
06.06.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alexis Thoma vs. Ines Murta - Wzajemne mecze
30.06.14 | 1. runda | Ines Murta | Alexis Thoma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Alexis Thoma form & Ines Murta form
Alexis Thoma - ostatnie mecze
Fort Worth - twarda | ||||
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Safiya Carrington | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Ashley | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.05.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
12.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Navarro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
08.01.18 1. runda klasyf. | vs. Alexa Ryngler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Kung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Pieroni | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Alexa Graham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mackenzie Worsnop | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Csilla Fodor | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Emma Navarro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Iris Julia-Antje Verweij | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Abigail Desiatnikov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Felicity Maltby | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Amelia Fortescue | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
03.08.15 2. runda klasyf. | vs. Janie Nowland | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.15 Klasyf. | vs. Olivia Hauger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.15 1. runda klasyf. | vs. Brooke Biddle | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.07.15 2. runda klasyf. | vs. Liza Fieldsend | 7-5, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Charity Johns | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manzanillo - twarda | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manzanillo - twarda | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Madeleine Kobelt | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Frances Altick | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
21.07.14 2. runda klasyf. | vs. Liza Fieldsend | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |