MECZ
18.07.17 | 1. runda | Ines Ibbou | Mathilde Devits | 6-2, 6-3 | Brussels | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ines Ibbou | Mathilde Devits | |
1. podanie % | 50/70 (71%) | 41/66 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/50 (64%) | 18/41 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/66 (56%) | 31/70 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
14.04.97, 26 lat
14.04.97, 26 lat
Ines Ibbou vs. Mathilde Devits - Wzajemne mecze
18.07.17 | 1. runda | Ines Ibbou | Mathilde Devits | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Brussels | ceglana |
10.07.17 | 1. runda | Mathilde Devits | Ines Ibbou | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Knokke | ceglana |
Ines Ibbou form & Mathilde Devits form
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Mathilde Devits - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Elba Kasum | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Jessica Crivelletto | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Ksenia Tarasova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Laura Rijkers | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Smirnova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Luna Meers | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
24.08.17 2. runda | vs. Anette Munozova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Aymet Uzcategui | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
12.07.17 2. runda | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Justine Lo Presti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Dirkje Swennen | 6-1, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Romy Koelzer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |