INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nikita Uberoi vs. Indy De Vroome - Wzajemne mecze
28.01.19 | Klasyf. | Indy De Vroome | Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Nikita Uberoi form & Indy De Vroome form
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Indy De Vroome - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
22.02.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
30.10.21 Finał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |