MECZ
28.11.19 | 2. runda | Indy De Vroome | Claudia Giovine | 6-4, 6-4 | W25 Solarino | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Indy De Vroome | Claudia Giovine | |
1. podanie % | 35/57 (61%) | 27/57 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 20/27 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 12/30 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/57 (44%) | 23/57 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/114 (52%) | 55/114 (48%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Indy De Vroome | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Indy De Vroome | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
3-3 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-15, 0-0, 15-15 | ||
3-4 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-15, 0-0, 15-15 | ||
Indy De Vroome | 3-3 | |
0-0, 0-0, 30-0, 40-0 | ||
Indy De Vroome | 3-4 | |
0-0, 0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Claudia Giovine | |
0-0 | ||
Indy De Vroome | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Indy De Vroome | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Indy De Vroome | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Indy De Vroome | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-A | ||
Indy De Vroome | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Indy De Vroome vs. Claudia Giovine - Wzajemne mecze
28.11.19 | 2. runda | Indy De Vroome | Claudia Giovine | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Solarino | dywanowa |
Indy De Vroome form & Claudia Giovine form
Indy De Vroome - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
22.02.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
30.10.21 Finał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Claudia Giovine - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
22.06.20 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
02.11.19 Finał | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Półfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.19 Ćwierćfinał | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |