MECZ
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Ina Kaufinger | Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | Ortisei | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
30.10.93, 30 lat
10607 $
30.10.93, 30 lat
10607 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.06.98, 25 lat
02.06.98, 25 lat
Ina Kaufinger vs. Anastassia Pantelic - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Ina Kaufinger | Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Ortisei | halowa |
Ina Kaufinger form & Anastassia Pantelic form
Ina Kaufinger - ostatnie mecze
Caslano - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gambogi | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Sydney Berlin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Nora Niedmers | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Anna Ozerova | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 3-1, Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Helene Scholsen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Camilla Fabbri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda | vs. Vanessa Pinto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Emilie Francati | 7-61, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Farah Yasser Abd El Wahab | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Azaliya Badegyeva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Jovana Vukovic | 6-1, 4-0, Jovana Vukovic - krecz | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Polanska | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Frances Altick | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Renata Ivandic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nadja Ramskogler | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | - | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Emmanuelle Salas | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu |
Anastassia Pantelic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |