MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Ilinca Dalina Amariei | Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | W25 Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.12.00, 23 lat
15.12.00, 23 lat
Ilinca Dalina Amariei vs. Iulia Vlaiculescu - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Ilinca Dalina Amariei | Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Arad | ceglana |
Ilinca Dalina Amariei form & Iulia Vlaiculescu form
Ilinca Dalina Amariei - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Iulia Vlaiculescu - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yoana Petkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lorena Maria Danaila | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tayna Mendes | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andreea Cula | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |