INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Vedder vs. Ilay Yoruk - Wzajemne mecze
28.01.18 | 2. runda klasyf. | Ilay Yoruk | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Eva Vedder form & Ilay Yoruk form
Eva Vedder - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
12.11.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu |
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |