INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ilay Yoruk vs. Elena Bogdan - Wzajemne mecze
19.12.16 | 1. runda klasyf. | Ilay Yoruk | Elena Bogdan | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Ankara | halowa |
Ilay Yoruk form & Elena Bogdan form
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Elena Bogdan - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Julia Payola | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Catalina Pella | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Cherkasova | Elena Cherkasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Cristina Ene | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-5, - Elena Bogdan - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Alabina Zaganjor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |