MECZ
23.10.19 | 1. runda | Ida Jarlskog | Aminata Sall | 6-4, 6-2 | W15 Stockholm | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ida Jarlskog | Aminata Sall | |
1. podanie % | 25/40 (63%) | 22/35 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/25 (92%) | 18/22 (82%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 8/14 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 10/36 (28%) | 8/39 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 41/75 (55%) | 34/75 (45%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aminata Sall | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ida Jarlskog | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Aminata Sall | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ida Jarlskog | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Aminata Sall | |
Ida Jarlskog | 3-2 | |
4-2 | Aminata Sall | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ida Jarlskog | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Aminata Sall | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aminata Sall | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Aminata Sall | |
0-0, 0-40 | ||
Ida Jarlskog | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Aminata Sall | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Aminata Sall | |
0-0 | ||
Ida Jarlskog | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
16.04.02, 21 lat
16.04.02, 21 lat
Ida Jarlskog vs. Aminata Sall - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Ida Jarlskog | Aminata Sall | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Stockholm | halowa |
Ida Jarlskog form & Aminata Sall form
Ida Jarlskog - ostatnie mecze
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-4, 10-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Mariana Drazic | 6-75, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
12.06.19 2. runda | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Melis Yasar | 6-0, 2-0, Melis Yasar - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Annick Melgers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
15.07.18 Finał | vs. Julia Rosenquist | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aminata Sall - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 7-5, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 6-4, 6-71, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Paris Corley | 6-4, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Brandy Mina | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 7-62, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Karma Yacavino | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mara Gae | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Matylda Burylo | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 5-2, Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Meshkatolzahra Safi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jordan Fenton | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |