Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
24.04.96, 27 lat
24.04.96, 27 lat
Vivien Juhaszova vs. Iana Tishchenko - Wzajemne mecze
20.03.18 | 1. runda | Vivien Juhaszova | Iana Tishchenko | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Vivien Juhaszova form & Iana Tishchenko form
Vivien Juhaszova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-4, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 5-7, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 0-3, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-1, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |