MECZ
12.09.16 | 1. runda klasyf. | Iana Tishchenko | Rozalina Youseva | 6-3, 6-4 | Dobrich | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Moldova
24.04.96, 27 lat
24.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
23.01.01, 23 lat
23.01.01, 23 lat
Iana Tishchenko vs. Rozalina Youseva - Wzajemne mecze
12.09.16 | 1. runda klasyf. | Iana Tishchenko | Rozalina Youseva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
Iana Tishchenko form & Rozalina Youseva form
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |
Rozalina Youseva - ostatnie mecze
Sozopol - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Amina Anshba | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Elena Iordachi | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Athanasia Zachopoulou | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Marlies Szupper | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Ivon Mihaleva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Tara Damnjanovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |