MECZ
15.02.16 | 1. runda klasyf. | Iana Tishchenko | Daniella Medvedeva | 6-4, 6-2 | Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Moldova
24.04.96, 27 lat
24.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
01.11.01, 22 lat
01.11.01, 22 lat
Iana Tishchenko vs. Daniella Medvedeva - Wzajemne mecze
15.02.16 | 1. runda klasyf. | Iana Tishchenko | Daniella Medvedeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
Iana Tishchenko form & Daniella Medvedeva form
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |
Daniella Medvedeva - ostatnie mecze
W25 Monzon - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Marta Custic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
08.02.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.19 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Victoria Hu | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Brunskog | 6-2, 1-0, Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Ferrer Rodriguez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Valerie Litzell | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
22.02.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
07.02.17 1. runda | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
22.02.16 1. runda klasyf. | vs. Polona Rebersak | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |