MECZ
31.05.16 | 1. runda | Iana Tishchenko | Blanca Puig Caballero | 6-0, 6-2 | Madrid | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Moldova
24.04.96, 27 lat
24.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Iana Tishchenko vs. Blanca Puig Caballero - Wzajemne mecze
31.05.16 | 1. runda | Iana Tishchenko | Blanca Puig Caballero | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
Iana Tishchenko form & Blanca Puig Caballero form
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |
Blanca Puig Caballero - ostatnie mecze
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Indy De Vroome | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Costanza Traversi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Malak Mahmoud | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Claudia Franze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ines Benito | 6-3, 2-6, 0-5, - Blanca Puig Caballero - krecz | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Helena Jansen Figueras | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Karen Barritza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Louise Wittouck | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Peppi Ramstedt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
21.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Shaulskaya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Celine Fritsch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ares Llobera Irun | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.04.18 1. runda | vs. Yasmina Karimjanova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 Klasyf. | vs. Narine Sargsyan | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 Klasyf. | vs. Yasmina Karimjanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sharonova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | 6-74, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |