MECZ
21.01.20 | 1. runda | Hurricane Tyra Black | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | W25 Petit | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hurricane Tyra Black | Diana Maria Mihail | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 24/38 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/38 (71%) | 6/32 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/70 (76%) | 17/70 (24%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hurricane Tyra Black | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0 | ||
Hurricane Tyra Black | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hurricane Tyra Black | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hurricane Tyra Black | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hurricane Tyra Black | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hurricane Tyra Black | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Hurricane Tyra Black | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Hurricane Tyra Black vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
21.01.20 | 1. runda | Hurricane Tyra Black | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Petit | twarda |
Hurricane Tyra Black form & Diana Maria Mihail form
Hurricane Tyra Black - ostatnie mecze
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 0-3, - Hurricane Tyra Black - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.23 Półfinał | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-76, 2-4, - Hurricane Tyra Black - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Ksenia Agureeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Angelina Wirges | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.10.22 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-5, - Hurricane Tyra Black - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.22 1. runda | vs. Federica Urgesi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
23.07.22 Półfinał | vs. Madison Sieg | - | szczegóły meczu | |
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Teah Chavez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Anya Chavez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.06.22 Finał | vs. Jana Kolodynska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.22 Półfinał | vs. Pei-Chi Lee | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.22 3. runda | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.22 2. runda | vs. Olivia Lincer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.06.22 3. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-5, - Hurricane Tyra Black - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.22 2. runda | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Gabriella Price | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Charlotte Owensby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 0-2, - Hurricane Tyra Black - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | - | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |