INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hua-Chen Lee vs. Chieh-Yu Hsu - Wzajemne mecze
08.08.17 | 1. runda | Hua-Chen Lee | Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Hua-Chen Lee form & Chieh-Yu Hsu form
Hua-Chen Lee - ostatnie mecze
W25 Pelham - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Kurumi Nara | 2-6, 0-1, - Hua-Chen Lee - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 1-4, - Hua-Chen Lee - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.19 2. runda | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Emma Roberts | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
24.03.19 Finał | vs. Stephanie Wagner | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.19 Półfinał | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 4-1, Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Katherine Sebov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nishi - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.03.19 Ćwierćfinał | vs. Catherine Harrison | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 2. runda | vs. Ayumi Hirata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Rancho - twarda | ||||
21.02.19 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Surprise - twarda | ||||
15.02.19 2. runda | vs. Mayo Hibi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.19 Ćwierćfinał | vs. Olga Govortsova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-76, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.11.18 Finał | vs. Aunchisa Chanta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Półfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
03.11.18 Finał | vs. Nudnida Luangnam | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Półfinał | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.18 Ćwierćfinał | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda | vs. Dolavee Tumthong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Chieh-Yu Hsu - ostatnie mecze
W35 Boca - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Price | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Jackson - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Ariana Anazagasty-Pursoo | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |