MECZ
08.10.19 | Klasyf. | Honoka Kobayashi | Miyu Nakashima | 6-2, 4-6, 11-9 | W25 Makinohara | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Honoka Kobayashi | Miyu Nakashima | |
1. podanie % | 49/66 (74%) | 38/65 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/49 (61%) | 24/38 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/65 (51%) | 27/66 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Miyu Nakashima | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Honoka Kobayashi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Miyu Nakashima | |
0-0, 15-0 | ||
Honoka Kobayashi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Miyu Nakashima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Honoka Kobayashi | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Miyu Nakashima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Miyu Nakashima | |
0-0 | ||
Honoka Kobayashi | 0-1 | |
0-0, 30-15 | ||
1-1 | Miyu Nakashima | |
0-0 | ||
Honoka Kobayashi | 2-1 | |
0-0, 40-0 | ||
Honoka Kobayashi | 3-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
Honoka Kobayashi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Miyu Nakashima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Honoka Kobayashi | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Miyu Nakashima | |
Honoka Kobayashi | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Miyu Nakashima | |
0-0, 1-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-7, 7-8, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
05.01.01, 23 lat
05.01.01, 23 lat
Honoka Kobayashi vs. Miyu Nakashima - Wzajemne mecze
08.10.19 | Klasyf. | Honoka Kobayashi | Miyu Nakashima | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | W25 Makinohara | dywanowa |
Honoka Kobayashi form & Miyu Nakashima form
Honoka Kobayashi - ostatnie mecze
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
24.05.23 Klasyf. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - trawiasta | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Fukuoka - dywanowa | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | szczegóły meczu |
Miyu Nakashima - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Uri Goshima | 6-1, 6-72, 10-1 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kanon Sawashiro | 4-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Suzuho Oshino | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Mua Shigeta | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 4-0, Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Matsumoto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Tamura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Mai Kandori | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Kurumi Tamura | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nanami Goto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Aoi Hirata | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Riko Hiroshima | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Matsumoto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hondo | 0-6, 1-2, - Miyu Nakashima - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nishi - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu |