MECZ
05.06.19 | 1. runda | Ho Ching Wu | Miyabi Inoue | 2-1, - krecz | W25 Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ho Ching Wu | Miyabi Inoue | |
1. podanie % | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 3/6 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Zdobyte break-ball | 1/1 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 4/6 (67%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 10/17 (59%) | 7/17 (41%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Miyabi Inoue | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ho Ching Wu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Miyabi Inoue | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ho Ching Wu | 2-1 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ho Ching Wu vs. Miyabi Inoue - Wzajemne mecze
05.06.19 | 1. runda | Ho Ching Wu | Miyabi Inoue | 2-1, Miyabi Inoue - krecz | szczegóły meczu | W25 Shenzhen | twarda |
Ho Ching Wu form & Miyabi Inoue form
Ho Ching Wu - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Miyabi Inoue - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Sofia Sewing | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Jenna Defalco | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Zoe Howard | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Emma Davis | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Andreea Rosca | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Honoka Uchiyama | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |