MECZ
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Ho Ching Wu | Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-7 | W25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ho Ching Wu | Marianna Zakarlyuk | |
1. podanie % | 39/63 (62%) | 35/64 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 29/35 (83%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 14/29 (48%) |
Zdobyte break-ball | 1/5 (20%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/64 (33%) | 19/63 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/127 (51%) | 62/127 (49%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 3 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ho Ching Wu vs. Marianna Zakarlyuk - Wzajemne mecze
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Ho Ching Wu | Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
Ho Ching Wu form & Marianna Zakarlyuk form
Ho Ching Wu - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Marianna Zakarlyuk - ostatnie mecze
W25 Bethany - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
18.01.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
12.01.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |