INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Man Ying Maggie Ng vs. Ho Ching Wu - Wzajemne mecze
20.04.22 | 1. runda | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Chiang | twarda |
21.12.21 | 1. runda | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
03.11.21 | 1. runda | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
03.12.19 | 1. runda | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Nonthaburi | twarda |
10.07.18 | 1. runda | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
26.07.16 | 1. runda | Ho Ching Wu | Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
09.12.13 | Klasyf. | Man Ying Maggie Ng | Ho Ching Wu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Man Ying Maggie Ng form & Ho Ching Wu form
Man Ying Maggie Ng - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 3-0, Yifan Sun - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-0, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Subasic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Feier Hu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Jiaying He | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nanaha Ozawa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Minori Ishida | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 2-6, - Man Ying Maggie Ng - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Ho Ching Wu - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |