INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ho Ching Wu vs. Ellen Allgurin - Wzajemne mecze
11.12.17 | Klasyf. | Ho Ching Wu | Ellen Allgurin | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
Ho Ching Wu form & Ellen Allgurin form
Ho Ching Wu - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |