MECZ
29.10.19 | 1. runda | Hiroko Kuwata | Annerly Poulos | 6-1, 6-4 | W60 Playford | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hiroko Kuwata | Annerly Poulos | |
1. podanie % | 37/64 (58%) | 43/71 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/37 (62%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/27 (56%) | 14/28 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/71 (51%) | 26/64 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hiroko Kuwata | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Annerly Poulos | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Annerly Poulos | |
0-0 | ||
Hiroko Kuwata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Annerly Poulos | |
Hiroko Kuwata | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Annerly Poulos | |
0-0 | ||
Hiroko Kuwata | 5-4 | |
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
08.01.03, 21 lat
08.01.03, 21 lat
Hiroko Kuwata vs. Annerly Poulos - Wzajemne mecze
29.10.19 | 1. runda | Hiroko Kuwata | Annerly Poulos | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Playford | twarda |
Hiroko Kuwata form & Annerly Poulos form
Hiroko Kuwata - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Annerly Poulos - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.22 2. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |