Tajlandia
28.03.02, 22 lat
10407 $
28.03.02, 22 lat
10407 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Supapitch Kuearum vs. Himeno Sakatsume - Wzajemne mecze
27.11.18 | 1. runda | Himeno Sakatsume | Supapitch Kuearum | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Hua Hin | twarda |
Supapitch Kuearum form & Himeno Sakatsume form
Supapitch Kuearum - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Himeno Sakatsume - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Valentova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Katerina Hajna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. En Shuo Liang | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 7-5, Zeel Desai - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, - Himeno Sakatsume - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Melisa Ercan | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |