MECZ
07.01.13 | 2. runda | Hilda Melander | Asia Muhammad | 5-7, 6-0, 6-2 | Innisbrook | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hilda Melander vs. Asia Muhammad - Wzajemne mecze
07.01.13 | 2. runda | Hilda Melander | Asia Muhammad | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Innisbrook | ceglana |
Hilda Melander form & Asia Muhammad form
Hilda Melander - ostatnie mecze
Imola - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Gambogi | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
03.11.16 2. runda | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.16 1. runda | vs. Enni Zander | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Enni Zander | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Bojana Markovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Lenka Jurikova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Stepanka Skacelova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Milica Cubranovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
26.10.15 2. runda | vs. Cornelia Lister | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda | vs. Anabel Martinovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.09.15 2. runda | vs. Seone Mendez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.15 Ćwierćfinał | vs. Natalia Vajdova | 0-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Klasyf. | vs. Maja Ornberg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
15.09.14 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.14 2. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 7-5, 3-0, Cristina Ene - krecz | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
Fleurus - ceglana | ||||
25.08.14 1. runda | vs. Myrtille Georges | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda klasyf. | vs. Marie Ba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.14 Klasyf. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
18.08.14 Półfinał | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Asia Muhammad - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.23 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu |