MECZ
15.05.18 | 1. runda | Helene Scholsen | Yarden Akler | 6-0, 6-1 | Tiberias | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Helene Scholsen | Yarden Akler | |
1. podanie % | 21/39 (54%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/49 (61%) | 11/39 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Helene Scholsen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Helene Scholsen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Helene Scholsen | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Helene Scholsen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Helene Scholsen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Helene Scholsen | 3-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yarden Akler | |
Helene Scholsen | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
22.04.99, 24 lat
22.04.99, 24 lat
Helene Scholsen vs. Yarden Akler - Wzajemne mecze
15.05.18 | 1. runda | Helene Scholsen | Yarden Akler | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Tiberias | twarda |
08.06.15 | 1. runda | Helene Scholsen | Yarden Akler | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Helene Scholsen form & Yarden Akler form
Helene Scholsen - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.20 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Yarden Akler - ostatnie mecze
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |