MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Helene Scholsen | Lara Schmidt | 5-7, 6-4, 6-4 | Bad Saulgau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Helene Scholsen vs. Lara Schmidt - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Helene Scholsen | Lara Schmidt | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Bad Saulgau | ceglana |
Helene Scholsen form & Lara Schmidt form
Helene Scholsen - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.20 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Lara Schmidt - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |