MECZ
11.07.17 | 1. runda | Helene Pellicano | Sara Lanca | 6-2, 6-1 | Cantanhede | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Helene Pellicano | Sara Lanca | |
1. podanie % | 21/35 (60%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/21 (81%) | 14/37 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/14 (36%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/54 (63%) | 13/35 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Helene Pellicano vs. Sara Lanca - Wzajemne mecze
11.07.17 | 1. runda | Helene Pellicano | Sara Lanca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Cantanhede | dywanowa |
Helene Pellicano form & Sara Lanca form
Helene Pellicano - ostatnie mecze
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Marti | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Costa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Nastja Kolar | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Sara Lanca - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 Klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |