INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Helen Ploskina vs. Tatiana Perebiynis - Wzajemne mecze
14.09.15 | 1. runda | Helen Ploskina | Tatiana Perebiynis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Helen Ploskina form & Tatiana Perebiynis form
Helen Ploskina - ostatnie mecze
Chornomorsk - ceglana | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Vdovenco | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Hanna Sokal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Liza Velikorodnaiy | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.02.17 1. runda | vs. Shelby Talcott | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
06.10.16 Ćwierćfinał | vs. Adriana Sosnovschi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.16 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda | vs. Kyra Shroff | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Lusine Avanesyan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda | vs. Veronika Kapshay | 4-6, 2-4, -def. | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Aksonova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Veronika Kapshay | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
17.08.16 2. runda | vs. Ilona Kremen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.16 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.01.16 2. runda | vs. Wiktoria Kulik | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.16 1. runda | vs. Maram Selim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
21.01.16 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.16 1. runda | vs. Wiktoria Kulik | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
14.01.16 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.16 1. runda | vs. Ekaterina Korzhova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
30.11.15 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.15 1. runda | vs. Michaela Honcova | 6-4, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.11.15 2. runda | vs. Julie Razafindranaly | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
23.11.15 Półfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.11.15 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.15 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.15 Finał | vs. Naomi Totka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.15 Ćwierćfinał | vs. Julie Razafindranaly | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Tatiana Perebiynis - ostatnie mecze
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Akhalkatsi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
22.11.17 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Ekaterina Grib | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Kateryna Lymar | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Giorgia Testa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Furmaniak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Didkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Daria Orichkevitch | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
02.08.17 2. runda | vs. Veronika Kapshay | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Diana Bakuta | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Kristin Younes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda | vs. Helen Ploskina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
29.06.15 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.15 1. runda klasyf. | vs. Elodie Leune | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Verena Hofer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Klasyf. | vs. Petra Uberalova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Arantxa Rus | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
25.05.15 Klasyf. | vs. Petra Krejsova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Tatjana Stoll | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |