MECZ
13.01.14 | Półfinał | Heidi El Tabakh | Laura Siegemund | 6-3, 4-6, 6-3 | Port St. | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Heidi El Tabakh vs. Laura Siegemund - Wzajemne mecze
20.01.14 | 2. runda | Laura Siegemund | Heidi El Tabakh | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | Daytona Beach | ceglana |
13.01.14 | Półfinał | Heidi El Tabakh | Laura Siegemund | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Port St. | ceglana |
06.01.14 | 2. runda | Laura Siegemund | Heidi El Tabakh | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Vero Beach | ceglana |
03.05.10 | 1. runda | Laura Siegemund | Heidi El Tabakh | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Indian Harbour | ceglana |
03.08.09 | 1. runda | Heidi El Tabakh | Laura Siegemund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Vancouver | twarda |
Heidi El Tabakh form & Laura Siegemund form
Heidi El Tabakh - ostatnie mecze
Charlottesville - ceglana | ||||
27.04.16 1. runda | vs. Sachia Vickery | 2-5, - Heidi El Tabakh - krecz | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
07.03.16 2. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
29.02.16 2. runda klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
22.02.16 2. runda klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.16 Klasyf. | vs. Gaia Sanesi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
13.02.16 1. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.16 1. runda klasyf. | vs. Elise Mertens | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
26.10.15 2. runda | vs. Stephanie Vogt | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda | vs. Danielle Lao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kirkland - twarda | ||||
05.10.15 Klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.15 2. runda klasyf. | vs. Ema Burgic Bucko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.15 1. runda | vs. Ashley Weinhold | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 6-2, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.15 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Sherazad Reix | 3-6, 1-3, - Heidi El Tabakh - krecz | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
14.09.15 Finał | vs. Sherazad Reix | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.15 2. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.15 Ćwierćfinał | vs. Klaartje Liebens | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.15 Półfinał | vs. Vania King | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda | vs. Alexandra Stevenson | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
08.08.15 1. runda klasyf. | vs. Jarmila Wolfe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.07.15 2. runda | vs. Naomi Broady | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.07.15 1. runda | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
13.07.15 Klasyf. | vs. Jan Abaza | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda | vs. Naomi Broady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |