MECZ
31.07.20 | 1. runda | Heather Watson | Maia Lumsden | 6-1, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Heather Watson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Heather Watson | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Heather Watson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Heather Watson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Heather Watson | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Heather Watson | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Maia Lumsden | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Heather Watson vs. Maia Lumsden - Wzajemne mecze
31.07.20 | 1. runda | Heather Watson | Maia Lumsden | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Heather Watson form & Maia Lumsden form
Heather Watson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Lulu Sun | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 7-62, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Sramkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 7-66, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessika Ponchet | Jessika Ponchet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Timea Babos | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jule Niemeier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |