MECZ
17.07.18 | Klasyf. | Haruna Arakawa | Andreea Ghitescu | 6-4, 2-6, 7-62 | Berkeley | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Haruna Arakawa | Andreea Ghitescu | |
1. podanie % | 74/105 (70%) | 81/111 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/74 (46%) | 45/81 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/31 (39%) | 7/30 (23%) |
Zdobyte break-ball | 9/17 (53%) | 10/17 (59%) |
Punkty zdobyte przez return | 59/111 (53%) | 59/105 (56%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/216 (49%) | 111/216 (51%) |
Double foul | 8 | 10 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Haruna Arakawa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Haruna Arakawa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Haruna Arakawa | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Haruna Arakawa | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haruna Arakawa | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Haruna Arakawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Haruna Arakawa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Haruna Arakawa | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Haruna Arakawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Haruna Arakawa | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haruna Arakawa | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Haruna Arakawa | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Haruna Arakawa | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Haruna Arakawa | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Haruna Arakawa vs. Andreea Ghitescu - Wzajemne mecze
17.07.18 | Klasyf. | Haruna Arakawa | Andreea Ghitescu | 6-4, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | Berkeley | twarda |
Haruna Arakawa form & Andreea Ghitescu form
Haruna Arakawa - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Andreea Ghitescu - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.11.19 Półfinał | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |