MECZ
13.10.20 | 1. runda | Harriet Dart | Ana Konjuh | 3-6, 6-4, 6-2 | W25 Cherbourg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Harriet Dart | Ana Konjuh | |
1. podanie % | 65/100 (65%) | 46/89 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/65 (68%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/35 (43%) | 22/43 (51%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 4/19 (21%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/89 (45%) | 41/100 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/189 (52%) | 90/189 (48%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 6 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Harriet Dart | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harriet Dart | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Harriet Dart | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Harriet Dart | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Harriet Dart | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Harriet Dart | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Harriet Dart | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Harriet Dart | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Harriet Dart | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Harriet Dart | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Harriet Dart | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Harriet Dart | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ana Konjuh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Harriet Dart | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ana Konjuh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harriet Dart | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Harriet Dart vs. Ana Konjuh - Wzajemne mecze
09.03.22 | 1. runda | Harriet Dart | Ana Konjuh | 6-1, 3-1, Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | Indian Wells | twarda |
13.10.20 | 1. runda | Harriet Dart | Ana Konjuh | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Cherbourg | halowa |
02.07.13 | 2. runda | Ana Konjuh | Harriet Dart | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Harriet Dart form & Ana Konjuh form
Harriet Dart - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Liv Hovde | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-73, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
06.01.24 Finał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Półfinał | vs. Katie Volynets | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ena Koike | - | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Yue Yuan | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Sijia Wei | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ana Konjuh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | - Ana Konjuh - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.23 Klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.22 Półfinał | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |