MECZ
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Harmony Tan | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-2 | Andrezieux Boutheon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Harmony Tan | Kimberley Zimmermann | |
1. podanie % | 34/68 (50%) | 27/57 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 13/27 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/34 (50%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 26/68 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Harmony Tan vs. Kimberley Zimmermann - Wzajemne mecze
19.02.19 | 1. runda | Harmony Tan | Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Glasgow | halowa |
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Harmony Tan | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Andrezieux Boutheon | halowa |
Harmony Tan form & Kimberley Zimmermann form
Harmony Tan - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Kimberley Zimmermann - ostatnie mecze
Chicago - twarda | ||||
22.08.21 Klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
20.06.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |