MECZ
08.10.19 | 1. runda | Harmony Tan | Katarzyna Piter | 6-3, 7-64 | W25+H Cherbourg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Harmony Tan | Katarzyna Piter | |
1. podanie % | 31/67 (46%) | 49/74 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/31 (84%) | 32/49 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/36 (50%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/74 (43%) | 23/67 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Harmony Tan | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Katarzyna Piter | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 3-1 | |
3-2 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Harmony Tan | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40 | ||
Harmony Tan | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Harmony Tan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Katarzyna Piter | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-3 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-A | ||
Harmony Tan | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harmony Tan | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Harmony Tan | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Harmony Tan vs. Katarzyna Piter - Wzajemne mecze
08.10.19 | 1. runda | Harmony Tan | Katarzyna Piter | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | W25+H Cherbourg | halowa |
26.03.18 | Klasyf. | Harmony Tan | Katarzyna Piter | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Croissy Beaubourg | halowa |
Harmony Tan form & Katarzyna Piter form
Harmony Tan - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Katarzyna Piter - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |