Hao-Ching Chan/Latisha Chan vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova 07.03.2020

Hao-Ching Chan/Latisha Chan vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova 07.03.2020 - Fed Cup, Group I, Asia/Oceania - porównanie

MECZ

07.03.20Hao-Ching Chan/Latisha Chan Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova 6-0, 6-2 UAE Fed Cup twarda

STATYSTYKA MECZU

6-2

Hao-Ching Chan
Tajwan
19.09.93, 26 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Uzbekistan
07.07.94, 25 lat







Nigina Abduraimova
Latisha Chan
Tajwan
17.08.89, 30 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Uzbekistan
23.06.84, 35 lat
190 cm
74 kg

Praworęczny(a)
Akgul Amanmuradova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Hao-Ching Chan/Latisha Chan vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova - Wzajemne mecze

07.03.20Hao-Ching Chan/Latisha ChanNigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova6-0, 6-2 szczegóły meczuUAE Fed Cup twarda

Hao-Ching Chan/Latisha Chan - ostatnie mecze

UAE Fed Cup - twarda
07.03.20
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.03.20
vs. Na-Lae Han/Na-Ri Kim6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Qatar Doha - twarda
26.02.20
2. runda
vs. Cagla Buyukakcay/Laura Siegemund- porażkaszczegóły meczu
23.02.20
1. runda
vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
UAE Dubai - twarda
19.02.20
2. runda
vs. Desirae Krawczyk/Alison Riske6-3, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
29.01.20
Półfinał
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.01.20
Ćwierćfinał
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka7-67, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.20
3. runda
vs. Misaki Doi/Monica Niculescu7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
24.01.20
2. runda
vs. Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.01.20
1. runda
vs. Oksana Kalashnikova/Miyu Kato7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Hobart - twarda
14.01.20
1. runda
vs. Kateryna Bondarenko/Sharon Fichman6-2, 3-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
07.01.20
1. runda
vs. Karolina Pliskova/Donna Vekic3-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
China Shenzhen - halowa
01.11.19
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.10.19
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
28.10.19
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic2-6, 7-5, 6-10 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
2. runda
vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
1. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
26.09.19
Ćwierćfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
25.09.19
2. runda
vs. Anna Blinkova/Renata Voracova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.09.19
1. runda
vs. Alison Riske/Katarina Srebotnik6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Osaka - twarda
21.09.19
Półfinał
vs. Misaki Doi/Nao Hibino6-1, 2-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
21.09.19
Finał
vs. Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.19
Ćwierćfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Caroline Garcia6-2, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Monique Adamczak/Xinyun Han6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
01.09.19
2. runda
vs. Anastasia Pavlyuchenkova/Anastasija Sevastova6-3, 0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
1. runda
vs. Sofia Kenin/Tatjana Maria6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
21.08.19
Półfinał
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-1, 3-6, 10-12 porażkaszczegóły meczu
20.08.19
Ćwierćfinał
vs. Lyudmyla Kichenok/Galina Voskoboeva6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.19
1. runda
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
13.08.19
1. runda
vs. Bethanie Mattek-Sands/Coco Vandeweghe3-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu

Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova - ostatnie mecze

UAE Fed Cup - twarda
07.03.20
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.03.20
vs. Ji-Hee Choi/Na-Ri Kim1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
23.09.19
1. runda
vs. Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W25 Almaty - twarda
26.08.19
Ćwierćfinał
vs. Zhibek Kulambayeva/Yuqi Sheng7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.19
1. runda
vs. Tamara Cherkassova/Adel Ismagulova6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.19
Półfinał
vs. Ksenia Palkina/Sofia Shapatava6-75, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Germany W25+H Leipzig - ceglana
12.08.19
1. runda
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-4, 6-73, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.19
Ćwierćfinał
vs. Pei-Chi Lee/Julia Stamatova7-5, 5-7, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.19
Półfinał
vs. Petra Krejsova/Jesika Maleckova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25+H Kazan - halowa
11.03.19
1. runda
vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25 Moscow - halowa
25.02.19
1. runda
vs. Ekaterina Kazionova/Andreea Rosca6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.02.19
Ćwierćfinał
vs. Arina Rodionova/Maryna Zanevska7-61, 6-71, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
25.09.17
1. runda
vs. Ana Bogdan/Stefanie Voegele6-3, 5-7, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Almaty - ceglana
28.08.17
Ćwierćfinał
vs. Daria Lodikova/Shalimar Talbi6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.17
Finał
vs. Gabriela Ce/Yana Sizikova4-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
28.08.17
Półfinał
vs. Ekaterine Gorgodze/Valeriya Strakhova6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.17
1. runda
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-2, 2-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
01.10.15
Ćwierćfinał
vs. Vera Dushevina/Katerina Siniakova6-3, 1-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
30.09.15
1. runda
vs. Alena Fomina/Kateryna Kozlova6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Nantes - halowa
27.10.14
1. runda
vs. Sandra Klemenschits/Alison Van Uytvanck6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.10.14
Ćwierćfinał
vs. Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok7-66, 1-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
France Poitiers - halowa
20.10.14
1. runda
vs. Yuliya Beygelzimer/Eva Hrdinova4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan Fergana - twarda
09.06.14
Ćwierćfinał
vs. Hiroko Kuwata/Mari Tanaka- Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
09.06.14
1. runda
vs. Shakhnoza Khatamova/Sarvinoz Saidhujaeva6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Uzbekistan Bukhara - twarda
26.05.14
1. runda
vs. Madina Khatamova/Guzal Yusupova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.14
Ćwierćfinał
vs. Basak Eraydin/Ipek Soylu6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.14
Półfinał
vs. Vlada Katic/Katya Malikova6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.14
Finał
vs. Veronika Kapshay/Sabina Sharipova4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Fed Cup - halowa
09.02.13
vs. Yaroslava Shvedova/Galina Voskoboeva2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
08.02.13
vs. Seo-Kyung Kang/Mi Yoo2-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<