Hao-Ching Chan/Latisha Chan vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 04.01.2019

Hao-Ching Chan/Latisha Chan vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 04.01.2019 - Brisbane International - Brisbane - porównanie

MECZ

04.01.19PółfinałHao-Ching Chan/Latisha Chan Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 6-2, 4-6, 10-8 Australia Brisbane twarda

STATYSTYKA MECZU

Hao-Ching Chan/Latisha ChanGabriela Dabrowski/Yifan Xu
1. podanie %44/60 (73%)37/59 (63%)
Punkty zdobyte z 1. podania26/44 (59%)20/37 (54%)
Punkty zdobyte z 2. podania5/16 (31%)10/22 (45%)
Zdobyte break-ball4/5 (80%)3/12 (25%)
Punkty zdobyte przez return29/59 (49%)29/60 (48%)
Zdobyte punkty – razem60/119 (50%)59/119 (50%)
Double foul25
Asy01

STATYSTYKA MECZU

1
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
0-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
2-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve3-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
4-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
5-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
6-2
2
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve0-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
1-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve1-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
2-3Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve2-4
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-5Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve3-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-5Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
4-6
3
Hao-Ching Chan/Latisha Chan Hao-Ching Chan/Latisha Chan serve0-0
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8
10-8

Hao-Ching Chan
Tajwan
19.09.93, 26 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
01.04.92, 27 lat







Gabriela Dabrowski
Latisha Chan
Tajwan
17.08.89, 30 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Chiny
08.08.88, 31 lat




Yifan Xu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Hao-Ching Chan/Latisha Chan vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - Wzajemne mecze

04.01.19PółfinałHao-Ching Chan/Latisha ChanGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 4-6, 10-8 szczegóły meczuAustralia Brisbane twarda

Hao-Ching Chan/Latisha Chan - ostatnie mecze

Qatar Doha - twarda
23.02.20
1. runda
vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
UAE Dubai - twarda
19.02.20
2. runda
vs. Desirae Krawczyk/Alison Riske6-3, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
29.01.20
Półfinał
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.01.20
Ćwierćfinał
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka7-67, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.20
3. runda
vs. Misaki Doi/Monica Niculescu7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
24.01.20
2. runda
vs. Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.01.20
1. runda
vs. Oksana Kalashnikova/Miyu Kato7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Hobart - twarda
14.01.20
1. runda
vs. Kateryna Bondarenko/Sharon Fichman6-2, 3-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
07.01.20
1. runda
vs. Karolina Pliskova/Donna Vekic3-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
China Shenzhen - halowa
01.11.19
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.10.19
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
28.10.19
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic2-6, 7-5, 6-10 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
2. runda
vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
1. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
26.09.19
Ćwierćfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
25.09.19
2. runda
vs. Anna Blinkova/Renata Voracova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.09.19
1. runda
vs. Alison Riske/Katarina Srebotnik6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Osaka - twarda
21.09.19
Finał
vs. Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
21.09.19
Półfinał
vs. Misaki Doi/Nao Hibino6-1, 2-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.19
Ćwierćfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Caroline Garcia6-2, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Monique Adamczak/Xinyun Han6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
01.09.19
2. runda
vs. Anastasia Pavlyuchenkova/Anastasija Sevastova6-3, 0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
1. runda
vs. Sofia Kenin/Tatjana Maria6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
21.08.19
Półfinał
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-1, 3-6, 10-12 porażkaszczegóły meczu
20.08.19
Ćwierćfinał
vs. Lyudmyla Kichenok/Galina Voskoboeva6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.19
1. runda
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
13.08.19
1. runda
vs. Bethanie Mattek-Sands/Coco Vandeweghe3-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
07.08.19
2. runda
vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
06.08.19
1. runda
vs. Shuai Peng/Shuai Zhang3-6, 6-1, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
09.07.19
3. runda
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

China Shenzhen - halowa
31.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-4, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang6-4, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
Ćwierćfinał
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
24.09.19
2. runda
vs. Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang6-77, 5-7 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<