MECZ
01.06.17 | Ćwierćfinał | Hanna Chang | Sinhee Kim | 6-3, 6-2 | Sangju | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hanna Chang | Sinhee Kim | |
1. podanie % | 31/54 (57%) | 32/56 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 21/32 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/56 (48%) | 15/54 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
25.02.94, 30 lat
25.02.94, 30 lat
Hanna Chang vs. Sinhee Kim - Wzajemne mecze
01.06.17 | Ćwierćfinał | Hanna Chang | Sinhee Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Sangju | twarda |
Hanna Chang form & Sinhee Kim form
Hanna Chang - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sara Saito | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-75, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Angeles Rodriguez-Rizo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-70, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Ellie Douglas | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
02.12.23 Finał | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Półfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-0, 1-0, Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ellie Douglas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ellie Douglas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Jade Otway | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Alyssa Ahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Iva Jovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Sinhee Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Heejin Han | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sun Min Ha | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 Klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 1-3, - Sinhee Kim - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ji Min Park | 7-5, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Chin-Wei Chan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, - Sinhee Kim - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
01.06.17 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. You-Na Sul | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Chin-Wei Chan | 6-2, Chin-Wei Chan - krecz | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ye Ji Jo | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Frederikke Svarre | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jiaqing Mo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |