MECZ
07.10.19 | 1. runda klasyf. | Haine Ogata | Yuna Ohashi | 7-5, 1-0, - krecz | W15 Hua | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Haine Ogata | Yuna Ohashi | |
1. podanie % | 39/53 (74%) | 36/50 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/39 (49%) | 17/36 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/50 (58%) | 27/53 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/103 (53%) | 48/103 (47%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yuna Ohashi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haine Ogata | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Yuna Ohashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haine Ogata | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yuna Ohashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Haine Ogata | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Yuna Ohashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Haine Ogata | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Yuna Ohashi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haine Ogata | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Yuna Ohashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Haine Ogata | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Yuna Ohashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Haine Ogata | 1-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
Japonia
29.08.93, 30 lat
28592 $
29.08.93, 30 lat
28592 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
05.07.02, 21 lat
05.07.02, 21 lat
Haine Ogata vs. Yuna Ohashi - Wzajemne mecze
07.10.19 | 1. runda klasyf. | Haine Ogata | Yuna Ohashi | 7-5, 1-0, Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | W15 Hua | twarda |
Haine Ogata form & Yuna Ohashi form
Haine Ogata - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Edda Mamedova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Yuna Ohashi - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sienna Leeson | - Yuna Ohashi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Caitlin Baker | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chompoothip Jandakate | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Alicia Smith | 5-7, - Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mahta Khanloo | 6-0, 1-0, Mahta Khanloo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Petra Hule | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Milan Krish | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Jaun Yum | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kyna Decruy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Reina Goto | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Haram Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Naito | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Miyu Nakashima | 3-6, 0-4, - Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuna Kadowaki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Zijun Jiang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Shiho Akita | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Hinata Furutani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Seri Nayuki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kanon Sawashiro | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
24.05.23 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-73, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Teja Tirunelveli | 4-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Agostina Breval | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.23 Klasyf. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |