MECZ
27.02.20 | Ćwierćfinał | Hailey Baptiste | Olga Danilovic | 4-6, 6-3, 6-0 | W25 Rancho | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hailey Baptiste | Olga Danilovic | |
1. podanie % | 45/88 (51%) | 42/66 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/43 (47%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/66 (50%) | 36/88 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/154 (55%) | 69/154 (45%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hailey Baptiste | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Hailey Baptiste | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hailey Baptiste | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hailey Baptiste | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-5 | Olga Danilovic | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Hailey Baptiste | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Olga Danilovic | |
0-0 | ||
Hailey Baptiste | 1-1 | |
2-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hailey Baptiste | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Hailey Baptiste | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Hailey Baptiste | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hailey Baptiste | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
Hailey Baptiste | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Hailey Baptiste | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hailey Baptiste vs. Olga Danilovic - Wzajemne mecze
27.02.20 | Ćwierćfinał | Hailey Baptiste | Olga Danilovic | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Rancho | twarda |
Hailey Baptiste form & Olga Danilovic form
Hailey Baptiste - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Robin Montgomery | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Madison Keys | 4-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
17.02.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 7-611, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Jessica Failla | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Hu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Sophie Chang | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |