Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
19.01.98, 26 lat
19.01.98, 26 lat
Hae-Sung Kim vs. Do Hee Bae - Wzajemne mecze
31.08.15 | 2. runda klasyf. | Hae-Sung Kim | Do Hee Bae | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Hae-Sung Kim form & Do Hee Bae form
Hae-Sung Kim - ostatnie mecze
Goyang - twarda | ||||
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Sunae Ji | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.16 Klasyf. | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 2-4, - Hae-Sung Kim - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Subin Park | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Lee | 6-77, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
30.06.16 Ćwierćfinał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.06.16 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-1, Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Aya Tanaka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Se Jin Lee | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
20.06.16 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Sujin Yoon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Keiko Fukui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Yifei Yang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Jessy Rompies | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
04.04.16 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Cheon Seog Hui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Chaeeun Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Zhanlan Wei | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Jin Yoo | 6-2, 4-4, Jin Yoo - krecz | szczegóły meczu |
Do Hee Bae - ostatnie mecze
W25 Daegu - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Yujin Ahn | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
07.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.17 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Jin Yoo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Ye-Ji Mun | 7-5, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ju-Eun Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Chaeeun Lee | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dohee Lee | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Suzuka Furukawa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |