Korea
27.01.91, 33 lat
27.01.91, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
14.05.00, 23 lat
14.05.00, 23 lat
Hae-Jin Jeong vs. Han Byeol Lee - Wzajemne mecze
29.05.17 | Klasyf. | Hae-Jin Jeong | Han Byeol Lee | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Sangju | twarda |
Hae-Jin Jeong form & Han Byeol Lee form
Hae-Jin Jeong - ostatnie mecze
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Thitirat Kanaphuet | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Minami Akiyama | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sun Young Choi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Han Byeol Lee | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.15 Klasyf. | vs. Ji Su Kim | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Sinhee Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.15 2. runda klasyf. | vs. Yunjeong Park | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Jung-Eun Nam | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.06.14 2. runda klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
16.06.14 1. runda klasyf. | vs. Um Ji Seol | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.06.14 2. runda klasyf. | vs. Ji-Sun Kim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeong Wol - twarda | ||||
03.09.12 1. runda klasyf. | vs. So Dam Park | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
25.06.12 1. runda klasyf. | vs. Mi-Rae Ham | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
18.06.12 1. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
28.05.12 1. runda klasyf. | vs. Hyejin Lee | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.12 2. runda klasyf. | vs. Hyun-Hui Hong | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
21.05.12 1. runda klasyf. | vs. Seung-Yeon Hong | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
30.05.11 1. runda klasyf. | vs. A-Ram Sim | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
23.05.11 2. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.11 1. runda klasyf. | vs. Ji Su Bae | 7-63, 7-60 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
16.05.11 1. runda klasyf. | vs. Sung-Ah Park | 7-65, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.11 Klasyf. | vs. Ha-Young Ji | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.11 2. runda klasyf. | vs. Ji-Sun Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Han Byeol Lee - ostatnie mecze
Yeongwol - twarda | ||||
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Seon Young Um | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nagisa Morimoto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Seo-Kyung Kang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Na-Young Lee | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Dohee Lee | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Hae-Jin Jeong | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Hyunji Noh | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 Klasyf. | vs. Seon Young Um | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ji-Young Kim | 6-72, Ji-Young Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Su Yeon Chun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Choyeon Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.15 Klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ah Song | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju - twarda | ||||
22.06.15 Klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |