INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Kazionova vs. Gyulnara Nazarova - Wzajemne mecze
20.11.18 | 1. runda | Gyulnara Nazarova | Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Gyulnara Nazarova - krecz | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
07.08.18 | 1. runda | Ekaterina Kazionova | Gyulnara Nazarova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Ekaterina Kazionova form & Gyulnara Nazarova form
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Gyulnara Nazarova - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 2. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - krecz | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
22.09.18 Finał | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.18 Półfinał | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |